Nuo 2015 m. Lietuvos savivaldybių merai gavo vis daugiau galių. 2023 m. reforma suteikė jiems teisę vienasmeniškai skirti administracijos direktorių — žmogų, kuris realiai valdo savivaldybės aparatą, biudžetą ir darbuotojus.
Norėjome stipraus šeimininko. Gavome — bet kokius?
